Letošnje šolsko leto je bilo za izjemno športnico iz 7.a nekaj posebnega, saj je deklič svoj vsestranski talent še kako dobro unovčil.
Verjeli ali ne je Eva Kavčič trikrat stopila na najvišjo stopnico v vseh treh ekipnih gimnastičnih disciplinah na državnem nivoju (akrobatika, mala prožna ponjava in mnogoboj) in se hkrati uvrstila v državni finale skoka v daljino z zaletom za mlajše deklice (20 nastopajočih). S 474cm je zabeležila 9.mesto in samo 1cm več bi ji omogočil še dodatne tri skoke. Izjemen rezultat, saj velja poudariti, da se ukvarja s kraljico športov le zadnji dve leti. Slovenska šolska prvakinja je s 5,25cm zmagala in tudi tri zasledovalke so preskočile magično mejo 5m. Iz sosednje šole V. Šmuc smo dobili Izolani bronastega v teku na 1000m Benjamina Lakošeljaca s časom 2.42.

Čestitke.

Športni aktiv