OTVORITVE IN DELAVNICE ZA JAVNOST OB 30. LETNICI OŠ LIVADE

Spoštovane Izolanke in spoštovani Izolani, v imenu Osnovne šole Livade Izola vas prisrčno vabimo na otvoritev likovnih izdelkov iz šolskega arhiva.

ČETRTEK , 26. 9. 2024, ob 18. uri bo v KLUBSKEM PROSTORU KULTURNEGA DOMA razstava z naslovom Likovne naloge iz arhiva. Predstavljene bodo razne likovne naloge in vajenice.

ČETRTEK, 3.10. 2024, ob 18. uri bo v SONČNI DVORANI JSKD razstava z naslovom Portret poljuba. Poudarek bo na grafično risarskih tehnikah.

V vsaki galeriji bo potekala delavnica, odprta za javnost. Vodila jo bo likovna pedagoginja Ingrid Knez. Za material bo poskrbljeno. Vljudno vabljeni, da se pridružite na vse delavnice ki bodo v:

V TOREK, 24. 9. 2024, bo od 17.30-19. ure v galeriji PLAC IZOLANOV medgeneracijsko literarno-likovna delavnica stripa na temo To so bili drugi časi … Pripovedovalka zgodbe bo ga. Dorina Beržan.

V TOREK, 1. 10. 2024, bo od 17.30-19. ure v galeriji KULTURNEGA DOMA IZOLA medgeneracijska likovna delavnica na temo PORTRET-KOLAŽ. Sodelovali bodo likovno društvo TUBA in učenci IP LS1.

V TOREK, 8. 10. 2024, bo od 17.30-19. ure v SONČNI DVORANI JSKD v sodelovanju s članicami grafičnega društva Ma3ca in učenci IP LS1 potekala medgeneracijska grafična delavnica z naslovom Portret poljuba.

Ob otvoritvi vsake razstave bo objavljen spisek vseh razstavljenih avtorjev, ki bo razobešen v galeriji, prav tako ga bomo objavili v tedniku Mandrač tako, da vam bomo olajšali iskanje šolskega izdelka.

Likovna pedagoginja na OŠ Livade Izola