Vabilo na dobrodelni koncert

Spoštovani

Prisrčno vabljeni na dobrodelni koncert Osnovne šole Livade Izola, z naslovom KOLIKO BI DALI ZA EN ŠOLSKI OBROK?

Koncert bo v četrtek, 6. 12. 2018, ob 17:00 v športni dvorani naše šole.

Na prireditvi bomo zbirali sredstva za prehrano učencev naše šole, ki prihajajo iz socialno šibkejših družin. Klicu na pomoč so se odzvali pevec Rudi Bučar, plesalci iz plesne šole Animagus, Twirling klub Izola ter šolski zbor in band.

Po humanitarnem koncertu smo za vas pripravili še

• ustvarjalne delavnice za otroke, starše in vse udeležence, na katerih bomo izdelovali čudovite ikebane za popestritev prihajajočega prazničnega časa,
  • tradicionalni novoletni bazar, na katerem boste lahko za simboličen prispevek izbirali med raznolikimi izdelki vseh učencev naše šole.

Vaši prispevki ustvarjalnih delavnic in novoletnega bazarja bodo namenjeni šolskemu skladu OŠ Livade.

Vljudno vabljeni, da se nam pridružite in da pokažemo, da znamo stopiti skupaj in da nam za sočloveka ni vseeno.

Učenci in delavci Osnovne šole Livade Izola