Stefanovo tekmovanje iz Fizike

V torek, 6.2.2019, je na naši šoli potekalo šolsko tekmovanje iz znanja fizike. na tekmovanje so se prijavili naslednji učenci:
Rafael Cencič, Aja Donaval in Mija Jamnik (8. razred); Leo Maj Kokol, Petar Savić, Matic Putrle, Tomas Torkar Ražman in Žiga Remec (9. razred)

Žiga Remec, Tomas Torkar Ražman, Petar Savič, Mija Jamnik in Matic Putrle so prejeli bronasto stefanovo priznanje.

Mija Jamnik, Žiga Remec, Tomas Torkar Ražman ter Petar Savić so našo šolo in svoje znanje predstavljali na področnem tekmovanju, ki je bilo v petek, 15. 3. 2019, na OŠ Toneta Tomšiča v Knežakih.

Žiga Remec in Tomas Torkar Ražman sta prejela srebrno Stefanovo priznanje. Miji Jamnik se je izmuznilo srebrno priznanje samo za eno točko, Petarju Saviću pa za dve točki.

Za uspeh jim iskreno čestitam.
Mentorica: Suzana Pušnik